Drejtori i Inspekcionit: E trupshme, një barnatore hodhi mbeturina në Kolovicë

Drejtori i Inspekcionit në komunën e Prishtinë, Adonis Tahiri, ka bërë të ditur se një barnatore kishte hedhur një sasi të madhe të mbeturinave në Kolovicë.

Tahiri ka bërë të ditur se pala është identifikuar dhe është gjobitur me 100 euro.

Ndërsa hapësira u pastrua.

“Ditë më parë u njoftuam për hedhje të mbeturinave në në hapësirë publike në Kolovicë. Inspektorët dolën në vendin e ngjarjes dhe e vërtetuan se mbeturinat janë të llojit të njëjtë, nga e njëjta e kompani. Vështirë për t’u besuar, por ishte BARNATORE. E turpshme!

Pala u identifikua – u gjobit dhe e pastroi hapësirën!”, tha ai.

Ngjarja paraprake

Sportisti shokon: Kam 7 fëmijë me 4 gra të ndryshme, por tani jam beqar…

Ngjarja e ardhëshme

Forcat turke të sigurisë arrestojnë 6 të dyshuar të FETO-s për terrorizëm

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian