Drejt shkarkimit

Drejt shkarkimit!

Breshia nuk po kalon një moment të mirë në kampionat, teksa ndodhet në zonën “Play-Off” për t’u ngjitur në Serinë A.

Fitorja për skuadrën e Filipo Inzagit i mungon prej 4 ndeshjesh teksa ky rendiment është i papranueshëm për presidentin e Breshias, Masimo Çelino i cili ka drejtuar gishtin si fajtor për këtë situatë pikërisht ish-trajnerin dhe sulmuesin e Milanit, Pipo Inzagin.

Një ndër arsyet që Çelino mund të shkarkojë teknikun italian është dhe mbrojtja me tre që 48-vjeçari aplikon me klubin nga Lombardia.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Anulohen qindra fluturime në Gjermani

Story i radhës

Rrëfimi rrëqethës i gazetarit/ Tregon detaje të padëgjuara – ja si rusët na kërkonin të na vrisnin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish