Dramë mes Barcelonës dhe Real Madridi, për 9 minuta dy gola

(E plotësuar) – 9′ Dramë mes Barcelonës dhe Real Madridi, për 9 minuta dy gola. Barazohen shifrat 1:1.  Anssumane Fati në minutën e 9-të shënon për 1.1.

Real Madridi avancon em 1:0 Camp Nou

Skuadra e Real Madridit avacon me rezultat 0:1në stadiumin Camp Nou.

Në minutën e 5-të,  Federico Valverde realzon për 0:1. Lojë e mirë në Camp Nou.

Ngjarja paraprake

166 rastet e reja me COVID-19 janë nga këto komuna

Ngjarja e ardhëshme

Pas tetë muajsh “e zhdukur”, Jennifer Aniston shfaqet sërish në publik si kurrë më parë

të fundit nga

Chiellini provokon

“Hetimet? Lënë kohën që gjejnë… Pas titujve duhet të dish të presësh”

AlbanianEnglishMacedonian