Dr. Ilir Hasani i pajton mjekët kumanovar: Burrat falin e Kumanova ka vërtet burra!

Zëvendësministri i Shëndetësisë dr. Ilir Hasani ka qetësuar mosmarrëveshjet që ndodhën ditë më parë në spitalin e Kumanovës.

Në një postim në rrjetin social facebook zëvendësministri Hasani ka shkruar: Burrat falin e Kumanova ka vërtet burra.

Ky status i Hasanit është ilustruar me një foto të përbashkët me mjekët Shukri Fazliu dhe Ylber Isufi.

Ndryshe para dy ditëve në spitalin e Kumanovës u sulmua mjeku Shukri Fazliu. Ky i fundit thotë se është sulmuar dhe fyer nga kolegu i tij Ylber Isufi sepse nuk i është përgjigjur telefonatës së tij.

Fazliu, gjithashtu tha se sulmi ndaj tij është bërë për shkak se nuk ka marr në kontroll shëndetësor një nga të afërmit e mjekut Ylber Isufi.

Ngjarja paraprake

Rama vizitë jozyrtare në Tuz, takoi Nikë Gjeloshajn në një restorant, ja çfarë biseduan

Ngjarja e ardhëshme

NATO: Bisedimet mes Turqisë dhe Greqisë do të ndihmojnë në zgjidhjen e problemeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian