Dorëzimi i donacionit nga SHBA për MPB (drejtpërdrejtë)

Shkup, 5 tetor 2020 (MIA) – Dorëzimi i donacionit nga SHBA për MPB. Donacionin do t’ia dorëzojë ambasadorja amerikane Kejt Meri Bërnz ministrit të Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski. fc/

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски ќе прими донација во опрема и средства за справување со Ковид-19 од амбасадорката на САД во земјава Кејт Мери Брнз

Posted by MИА.mk on Понеделник, 05 октомври 2020

Ngjarja paraprake

Google integron aplikacionet Google Tasks dhe Calendar

Ngjarja e ardhëshme

Pa ujë një pjesë e Çairit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian