Donnarumma afër marrëveshjes së re me Milanin

Gianluigi Donnarumma do të vazhdojë qëndrimin te Milan.

Sipas Calciomercato, Gianluigi Donnarumma është afër një marrëveshje të re me Milanin.

Milan janë të gatshëm të plotësojnë kërkesat e agjentit të Donnarumma, Mino Raiola.

Me kontratën e re, Donnarumma do të mbetet në ‘San Siro’ deri në vitin 2024.

Marrëveshja e re pritet të finalizohet që në javën e ardhshme.

Donnarumma është 21 vjeçar, dhe është pjesë e ekipit të parë të Milanit që nga viti 2015.

Ngjarja paraprake

Të dashur fëmijë, unë do të jem me ju pavarësisht gjithçkaje!

Ngjarja e ardhëshme

Ja sesi të hapni Chrome me një komandë në tastierë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian