Doni të pastroni enët e gjakut dhe mëlçinë? Atëhetë bëni këtë kurë popullore njëherë në vit dhe do shpëtoni

Doni të pastroni enët e gjakut dhe mëlçinë?

Pastrim radikal i enëve të gjakut për 40 ditë: Receptura e thjeshtë, por e fuqishme që do t’ju rilindë! Konsumoni këtë tinkturë gjatë 40 ditëve dhe me themel do të pastroni enët e gja. kut nga kolesterina!

Për të larguar te gjitha papastertite, për të shtuar elasticitetin e enëve të gjakut dhe pastrimin e tyre nga shtresat e yndyrë, sugjerohet ky pastrim radikal.

– 4 limonë të madhësisë mesatare,

– rreth 3 litra ujë të vluar.

Hudhrat ndani në thelpinj dhe pastroni. Limonët qitni në ujë të vluar, pritni në rriska.

Të gjitha përbërësit bluani në makinën e bluarjes së mishit. Përbërjen e bluar qiteni në një kavanoz të pastër qelqi prej 3 litrash dhe qitni sipër ujin e nxehtë të vluar, deri në fund të kavanozit.

Mbulojeni dhe futeni në frigorifer 3 ditë. Pastaj, kullojeni dhe ruajeni në frigorifer.

Mënyra e aplikimit: Doza maksimale e pijes është 50 ml 3 herë në ditë, para racionit. Megjithatë, pastrimi i enëve të gjakut duhet të fillojë me doza më të vogla (1 -2 lugë supe). Nëse nuk ekzistojnë telashe (pro bleme), dozën ngadalë shtojeni deri te doza e domosdoshme.

Pastrimi i enëve të gjakut në këtë mënyrë rekomandohet të aplikohet një herë në vit, pas konsultimit me mjekun.

Ngjarja paraprake

Filipçe: Ka gjasa që të furnizohemi më herët me vaksina kundër Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Premier Liga e La Liga s’kanë të ndalur, vazhdojnë me xhirot respektive

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian