Donaldi shpërthen në lot, çfarë ndodhi gjatë spektaklit

Një surprizë e veçantë bëri që aktori Donald Veshaj të shpërthejë në lot në spektaklin e sotëm të “Big Brother VIP”.

Gjysh Barjami kishte shkruar një mesazh emocionues për aktorin, ku i shprehte mbështetjen dhe dashurinë e tij.

Ndërsa me humor tregoi shqetësimin për shtëpinë, se mos e grabisin tani që Donadi nuk është.

Momenti i veçantë erdhi për artistin pas debatit të fortë që pati me Einxhelin dhe kritikat nga banorët e tjerë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Spanja heq mbajtjen e detyrueshme të maskave në ambiente të jashtme

Story i radhës

Nervozohet Ancelotti: Pse nuk më pyesni për Cellabos dhe Carvajal?

Të fundit nga