Donaldi pranoi se është penduar për Borën, vjen reagimi i menjëhershëm nga Semi

Historia e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt është një histori e cila ka qenë dhe vazhdon të mbetët më e komentuara.

Donaldi pas gjithë këtyre muajve pas përfundndimit të “Big Brother Vip”, mbrëmë reagoi për herë të parë në InstaSroy, ku nuk la pa shprehur edhe pendesën për Bora Zemanin.

Pëgjigjën për gjithë atë çfarë kishte shkruar e mori nga shoqja e ngushtë e Borës, Semi Jupaj, e cila ishte kundër lidhjes se tij me Beatrix Ramosaj.

Kaluan disa orë , mirëpo Donaldi nuk po merrte asnjë sinjal nga askush për deklaratën e tij.

Semi Juapj shpërndau disa imazhe në Instagramin e saj, ku bëri edhe një mbishkrim ku thuhet se ia dedikoi Donaldit, “Ti e di se nuk është njësoj siç ishte”- ishin fjalë e Semit.

Image

Reagimi i Semi Jaupajt

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Zelenksy: BE-ja duhet të reduktojë përdorimin e energjisë ruse tani

Story i radhës

Alba numëron 282 ndeshje…

Të fundit nga