Donaldi i çon mesazh Romeos, ja çfarë i kërkon të bëjë për Beatrixën

Teksa bisedonte me Einxhelin dhe Beniadën mbrëmjen e djeshme Donaldi u shpreh se nuk është aspak tip që e pëlqen Shën Valentinin, prandaj nuk do t’i bëjë ndonjë dedikim Trixës.

Mirëpo sot, me insistimin e Beniadës banori vendosi të hidhte një hap.

Ai i dërgoi një mesazh Romeos duke i thënë që t’i çojë Trixës një buqetë me lule.

“O Romeo shko në një dyqan dhe dërgoji Trixës një tufë me lule shumë të madhe”, bëri thirrje Donaldi.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

FIFA merr vendim për ndeshjen e ndërprerë mes Argjentinës dhe Brazilit

Story i radhës

“Është një tmerr, nuk na zë gjumi natën”, ukrainasit të përfshirë nga paniku

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish