Donald Trump flet për gjendjen e tij me COVID-19: Është duke shkuar mirë, faleminderit të gjithëve

Presidenti
i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump është infektuar me COVID-19 të
enjten dhe tani është duke qëndruar në spitalin ushtarak Walter Reed në
Washington, raporton Gazeta Sinjali.

Kreu i SHBA-së, pas trajtimit në spital, ka
shkruar në një postim në Facebook, duke thënë se gjendja e tij është duke
shkuar mirë.

“Shkoj mirë, mendoj! Faleminderit të gjithëve.
DASHURI!!!”, shkroi Trump në rrjetin e tij social.

Kujtojmë që Donald Trump dhe gruaja e tij Ivanka Trump kanë rezultuar pozitivë me koronavirus të enjten në mbrëmje. /Gazeta Sinjali/

Ngjarja paraprake

Enver Tahiraj ligjëron në hendboll

Ngjarja e ardhëshme

Erdoğan: Turqia do të qëndrojë aktive në terren derisa të arrihet stabiliteti në kufirin jugor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian