Don Xhoni shpërblehet nga YouTube

Sukseset nuk po ndalen për Don Xhonin.

Reperi Don Xhoni e filloi në mënyrën më të mirë vitin 2021.

Teksa po shijon suksesin e këngës “Kokaina”, freestyle i tij ‘shpërtheu’ edhe në tregun e huaj.

Freestyle është bërë viral dhe së fundi u shpërnda edhe nga faqja e njohur e “Ellen Tv Show”.

Së fundi, ai është shpërblyer nga YouTube pasi arriti 100 mijë subscribers, brenda pak kohësh.

Ngjarja paraprake

Gjykata e Lartë pranon rekursin, kalon për gjykim dosja në ngarkim të ish-ministrit Tahiri

Ngjarja e ardhëshme

Milani rivalizon Real Madridin për mbrojtësin argjentinas Senesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian