Don Xhoni arrin klikime rekord në TikTok – tani ka një kërkesë!

Don Xhoni vazhdon të ketë po të njëjtin intensitet të suksesit si në kohën kur u quajt “Fenomeni i karantinës”.

Don Xhoni ka qenë mjaft aktiv më projekte të reja muzikore,  teksa këto të fundit janë bërë edhe virale në rrjete sociale.

Në rrjetin social Tiktok, ai ka arritur mbi 312 milionë klikime dhe tani ka një kërkesë.

Image

Insta

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai shkruan “TikTok ku janë paratë e mia”, tani që rrjeti social është monetizuar.

Ngjarja paraprake

Në Velekincë të Gjilanit inaugurohet pllaka përkujtimore e 5 martirëve të luftës së fundit

Ngjarja e ardhëshme

BDI: Lehtësuam dhe thjeshtësuam marrjen e nënshtetësisë, sot më pak se 1.300 persona janë në procedurë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian