Don Phenom paralajmëron lansimin e albumit të ri

Rep-artisti i njohur, Don Phenom është ndër emrat më të përmendur në estradën shqiptare.

Ai ndër vite ka qenë aktiv në prurjet muzikore, me të cilat ka arritur të grumbullojë mijëra mbështetës.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka gati albumin e ri.

Image

Duke mos zbuluar titullin, Don ka vendosur të zbulojë se ka përgatitur 12 këngë, titujt e tre të cilave i ka bërë të ditur.

Në imazhin e shpërndarë shihet se ai ka edhe bashkëpunime, emrat e të cilëve ka zgjedhur t’i mbajë të fshehur.

Përkundër kësaj, reperi i njohur para disa ditësh u bë baba për herë të parë, duke pranuar urime të ndryshme nga fansat dhe kolegët e tij. 

Ngjarja paraprake

“Fut një tub këtu se kemi ca vota andej” Rama: Bypass-i Beratit do të çlirojë frymëmarrjen e qytetit

Ngjarja e ardhëshme

Hoxhaj ua premton gjilanasve stadiumin e qytetit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian