“Dolëm fshehurazi, por më tradhtoi në mes të emisionit”/ Personazhi i njohur zbulon historinë e saj

Xheni Brahaj e ftuar në emisionin “Glamour Zone” të moderatores Ester Bylyku, foli për herë të parë për eksperiencën në “Përputhen” dhe zbuloi sesi kishte dal fshehurazi me nje konkurent, por ai e tradhëtoi në mes të emisionit.

“Dola me një djalë të Përputhen fshehurazi. Kemi planifikuar deri në detaj çdo gjë që do të flisnim në studio.

Ndërsa kur ishim përballë njëri-tjetrit në emision, ai bëri të kundërtën që unë të dilja keq.

Më tradhtoi në mes të emisionit”, tregoi Xheni.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Sekuestrohet sasi e madhe fentanili, e mjaftueshme për të vrarë të gjithë banorët e Amerikës

Story i radhës

Xavi: Pedri e Gavi më të mirë se unë e Iniesta në moshën 20 vjeçare

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish