Dogjën automjetin e 57 vjeçarit në Divjakë, kapet i riu në kërkim bashkëpuntori i tij

Një 25 vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Divjakës.

Ndërsa, një 32 vjeçar është shpallur në kërkim pasi akuzohen për djegien e një makine.

Policia bën me dije se shtetasin K. T., 25 vjeç, banues në Vlorë dhe po punojnë për kapjen e shtetasit G. L., 32 vjeç, banues në Vlorë, pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin, kanë djegur automjetin e shtetasit J. Gj., 57 vjeç, banues në Divjakë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr” shtetasin K. T., 25 vjeç, banues në Vlorë dhe po punojnë për kapjen e shtetasit G. L., 32 vjeç, banues në Vlorë, pasi në bashkëpunim me njëri tjetrin, kanë djegur automjetin e shtetasit J. Gj., 57 vjeç, banues në Divjakë”, thuhet në njoftimin e policisë.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lavrov flet për Kosovën: Pse shqiptarët duhet ta bëjnë këtë dhe një vend si Krimeja të mos e bëjë

Story i radhës

Blizzard zbulon më 19 Prill ekspansionin e ardhshëm të World of Warcraft

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish