Djali nga Kosova që la në gjumë grekët!

Djali nga Kosova që la në gjumë grekët! Ai është Arijanet Muriç, heroi i portës së Kosovës mbrëmë në Athinë.
Portieri shkëlqeu me paraqitjen e tij për Kosovën në përballjen ndaj Greqisë.

Kosova falë tij mori pikë nga Athina në duel me Greqinë, duke luajtur baras (0:0), në kuadër të Ligës së Kombeve në futboll.

Portieri që është në pronësi të Manchester Cityt priti një penallti si dhe bëri pritje fenomenale mbrëmë.

Muriç me anë të një postimi në “Instagram” ka publikuar një fotografi me fanellën e Kosovës, derisa ka shkruar: “Emocione”.

Ngjarja paraprake

​OBSH: Masat vendimtare "absolutisht të nevojshme" për të shpëtuar jetë

Ngjarja e ardhëshme

Kovid 19 RMV/ 6 të vdekur,535 raste të reja.Shërohen 168 pacientë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian