Djalë apo vajzë? Princ Harry dhe Meghan Markle zbulojnë gjininë e fëmijës së dytë

Meghan Markle dhe Princi Harry kanë bërë të ditur gjatë një interviste me Oprah Winfrey se kanë lidhur kurorë para dasmës së tyre mbretërore.

Gjatë intervistës Harry zbuloi se djali i tyre Archie do të bëhet me një motër.

“Një vajzë, e dini, çfarë mund të kërkoni më shumë? Tani kemi familjen tonë. Ne të katërt dhe dy qentë tanë, dhe ndihemi shumë mirë”,- u shpreh Harry.

Gjithashtu gjatë intervistës Meghan tregoi se familja mbretërore nuk dëshironte që djali i tyre të bëhej princ .

Sipas saj, ata ishin të shqetësuar se sa lëkurë të errët do të kishte Archie.

Ngjarja paraprake

Ministri izraelit: Qeveria planifikon të aneksojë pjesë të Bregut Perëndimor

Ngjarja e ardhëshme

Osmani – Di Maio: Italia në vazhdimësi është në mesin e vendeve që bashkëpunojnë me RMV-në

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian