DJ Regard garon për çmimin “DJ i vitit 2020”, kështu mund ta votoni

DJ Regard ka nevojë për votën e publikur shqiptar.

DJ Regard është artist nga Kosova, i cili po shënon suksese të mëdha në arenën ndërkombëtare.

Ai është një prej DJ më të suksesshëm në botë, i cili ka bashkëpunuar edhe me artistë të njohur.

Së fundi, Dardani është nominuar në kategorinë “DJ më i mirë” në NRJ Music Awards, event i cili mbahet në Francë.

Bashkë me të në këtë kategori është nominuar edhe  David Guetta, DJ Snake e Calvin Harris.

Në linkun e mëposhtëm mund të votoni për DJ Regard.

 

Ngjarja paraprake

Bllokohet rruga Zhelinë-Bërvenicë, kërkohet plotësimi kërkesave nga EVN

Ngjarja e ardhëshme

PSG konfirmon lëndimin e Neymar dhe sa do të mungojë ai

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian