Dj Dagz dhe PM pas Big Brother, i kthehen projekteve muzikore

Dj Dagz dhe PM, ashtu si në muzikë edhe në Big Brother hynë së bashku.

Ata u bashkëngjitën në shtëpi si një konkurrent i vetëm.

Megjithatë, PM u largua më parë, ndërkaq Dagz u votua nga publiku për të rihyrë në shtëpi dhe për ta vazhduar eksperiencën i vetëm.

Pas eliminimit të Dagz, dyshja ka filluar të angazhohet me projekte muzikore.

Mbrëmjen e së ënjtjes, kanë qenë në një koncert së bashku, ndërkaq të shoqëruar kanë qenë edhe nga Sarah, vajza me të cilën PM filloj një romancë brenda shtëpisë së Big Brother.

Image

Dj Dagz dhe PM

Sarah ka publikuar disa video në Instagram teksa shijon koncertin e PM dhe Dagz.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Stoltenberg, shef i ri i Bankës Qendrore të Norvegjisë

Story i radhës

Lara Gut-Behrami ka mundësitë më të mëdha për një medalje

Të fundit nga