Divine Myles zbarkon në “Sezai Surroi”, bashkohet me Ponten

Ish-basketbollisti i Prishtinës, Divine Myles, është lojtari më i ri i Ponte Prizrenit.

Atë që e kishte lajmëruar javë më parë klubi nga “Sezai Surroi”, tashmë ka zbarkuar në kryeqytetin historik.

Myles, shihet si një nga transferet më të mira të merkatos së Janarit, ndërsa Ponte me të llogaritet në mesin e favoritëve për titull.

Më poshtë edhe komunikata e plotë e klubit bardhezi.

tani në PRIZREN!

Përforcimi i paralajmëruar [email protected]ë parë, Divine Myles sot në mëngjes ka arritur në Prizren.

Sot u zyrtarizua si lojtar i KB PONTE PRIZRENI dhe vizitoi shkollën e basketbollit të klubit tonë ku u mikëpritë nga vajzat dhe djemt e ekipit të gjeneratave të reja.

Ju njoftojmë se shkolla basketbollit Ponte Prizreni ushtron aktivitetin e Shtunë e Diel nga ora 10-12 dhe Premte nga ora 17:00.

Welcome The Machine !

#oneteam

Ngjarja paraprake

Një Bitcoin këmbehet me 41 mijë dollarë

Ngjarja e ardhëshme

Gomez refuzon ofertat e para

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian