Ditëlindja ende s’ka mbaruar për Bellën, modelja bën festë të ‘çmendur’ me shoqëri

Bella Hadid po e vazhdon festën për ditëlindje.

Bella Hadid është një prej emrave më të njohur të industrisë së modës në mbarë botën.

Ajo para pak ditësh festoi ditëlindjen e 24-të, meqë rast të panumërta ishin dhuratat e urimet në adresë të saj.

Por, nuk ka mbaruar me kaq, ajo bashkë me shoqet ka udhëtuar për në pushime, ku po e shijon në maksimum këtë udhëtim.

Aventura të shëtitjeve me vetura, mbrëmje jashtë me shoqet më të mira si dhe relaksim buzë detit, janë ato që po e shoqërojnë Bellën këto ditë.

Po ashtu, Bella Hadid nuk hezitoi që në veshjet që zgjodhi për ditëlindje t’i tregojë linjat e përsosura trupore.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lets ride

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on

Ngjarja paraprake

Çavuşoğlu: Turqia e gatshme të përmbushë çdo kriter për anëtarësim në BE

Ngjarja e ardhëshme

Rexhepi: Tetari shqiptar në Shkup po jetësohet

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian