Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë…

Ditë zie për Cristiano Ronaldon, ndërron jetë…

Një ditë zie për familjen e Cristiano Ronaldos, teksa ka ndërruar jetë daja i  tij, duke sjellë pikëllim në familjen e portugezit.

Lajmi është bërë i ditur nga motra e ylli portugez, e cila me anë të një postimi në “Instagram” ka ndarë dhimbjen me ndjekësit e saj.

Ndërkohë një postim prekës ka bërë dhe e ëma e Ronaldos, e cila shkruan :“Vëllai im, Zoti deshi të të marrë afër prindërve tanë, një yll më shumë në qiell. Pusho i qetë”.

Ngjarja paraprake

Grubi: Kujdesemi për Gostivarin

Ngjarja e ardhëshme

Siri, vriten 21 ushtarë të regjimit në jugperëndim të vendit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian