Ditë feste te Barcelona, Koeman dhe dy lojtarë kanë ditëlindjen!

Ditë feste te Barcelona, Koeman dhe dy lojtarë kanë ditëlindjen!

Kjo e dielë është një ditë feste te Barcelona, pasi trajneri Ronald Koeman dhe dy yjet e skuadrës, Antonio Griezzman dhe Jordi Alba festojnë ditëlindjen.

Për të mos prishur këtë ditë të vecantë, dhe për ti vendosur qershinë mbi tortë do të ishte fitorja ndaj Real Sociedatit.

Një fitorje që do të ishte shumë e rëndësishme për titullin kampion.

Ngjarja paraprake

​Spitali i Gjakovës i mbushur me pacientë me Covid-19

Ngjarja e ardhëshme

Akuza të rënda në sportin serb, sportistja vrau veten se ishte viktimë e përdhunimit!

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian