Dita më me fat gjatë gjithë sezonit të Binjakëve, për çdo shenjë

Dashi- 20 qershor

Gjatë kësaj dite do të ndiheni gjithë kohës si personazhi kryesor i një filmi. Vetëbesimi do të kapë majat dhe pa frikë do të jeni ju që do të bëni hapin e parë në raportin romantik.

Demi- 28 maj

Do të ndjeni që gjërat po shkojnë në vendin e tyre. Kjo lloj energjie do të jap stabilitet në jetën tuaj dashurore. Edhe financat do të përmirësohen ndjeshëm. Mos kini frikë të kërkoni me zë të lartë çfarë ndjeni.

Binjakët- 21 maj

Eshtë sezoni juaj! Do të ndiheni më të karikuar se kurrë dhe gjithë energji për aktivitete pafund. Eshtë një ditë e mirë për të takuar miqtë e vjetër.

Gaforrja- 10 qershor

Fillime të reja ju presin. Energjia përreth jush do të fuqëzojë botën tuaj materiale dhe atë shpirtërore, prandaj është një ditë e mirë për të shqyrtuar gjithë mundësitë profesionale.

Luani- 23 maj

Manifestimet që keni bërë përgjatë kësaj kohe do të kthehen në mundësira të reja. Eshtë ditë e mbushur me optimizë dhe projekte të reja në jetën tuaj.

Virgjëresha- 3 qershor

Gjithë dëshirat që keni dërguar në univers në lidhje me jetën tuaj dashurore do të plotësohen gjatë kësaj dite. Besojini energjisë.

Peshorja- 30 maj

Kjo datë mund të shërbejë për të hapur dyer të reja për ju. Mund të takoni papritur një mik të vjetër apo ndonjë nga dashuritë e shkuara.

Akrepi-24 maj

Kjo ditë do t’ju inkurajojë të luftoni për çfarë doni vërtetë. Duhet të merrni guximin dhe të fokusoni gjithë energjinë tek gjërat të cilat i doni me pasion.

Shigjetari- 14 qershor

Do t’i dedikoheni më shumë vetes, versionit më të vërtet tuajit. Eshtë kohë e mirë për të reflektuar rreth së ardhmes, prandaj analizoni me kujdes çfarë manifestoni.

Bricjapi- 22 maj

Mbaroni gjithë detyrimet që keni për të bërë këtë ditë. Nëse po punoni për projekte të mëdha, përfundojini gjatë kësaj kohe.

Ujori- 4 qershor

Do t’i dedikoheni vetes dhe dëshirave tuaja. 

Peshqit- 28 maj

Ditë perfekte për të dashuruar! Gjeni kohë për pasionin dhe dashurinë. Nëse prej kohësh keni dashur të krijoni një lidhje, është ky momenti ideal.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Miami tregon forcën

Story i radhës

Shkatërruesit e Shtetit të Kosovës!…

Të fundit nga