Dita e ndeshjes: Ballkani pret Bate Borisovin në ndeshjen e parë të “Play-Off”-it

Ballkani është nikoqir i BATE Borisovit në ndeshjen e parë të fazës “Play-Off” për kualifikim në grupet e Ligës së Konferencës.

Kampioni i Kosovës e nis sot fazën finale për kualifikim në grupet e Ligës së Konferencës, duke qenë nikoqir i ekipit të njohur bjellorus.

Therandasit e presin BATE Borisovin në ndeshjen e parë të “Play-Off”-it, në takimin që pritet të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:45.

Ekipi i Ilir Dajës është përgatitur maksimalisht për këtë sfidë dhe është i kompletuar drejt arritjes së një rezultati pozitiv.

Ndeshja kthyese zhvillohet pas një jave, më saktë më 31 gusht.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Demant i Agjencisë së zbulimit për të ashtuquajturin operacion “Atlantik”

Story i radhës

Euro kap pikën më të lartë ditën e sotme, ja me sa do të këmbehet në tregun valutor

Të fundit nga

Hasani tremb Tiranën

Florent Hasani me shumë mundësi e humbet derbin me Partizanin.  Burime nga klubi bardheblu bëjnë me