Diona Fona së shpejti me këngë të re, në videoklip shfaqet atraktive

Diona Fona së shpejti do të publikojë projektin e ri.

Tashmë artistja ka nisur xhirimet e videoklipit, për ta kompletuar projektin.

Diona ndau pamje nga dukja e saj e parezistueshme dhe tejet atraktive, për të cilën u përkujdes Sellma dhe Kaci.

Ajo ndau edhe pak nga teksti. “Ti lun ama jo me Dionen”, ndërsa si duket kënga do titullihet “Xhani”.

Image
Ngjarja paraprake

Aliyev: Turqia duhet të bashkë-kryesojë Grupin e Minskut

Ngjarja e ardhëshme

Abrashi në dyshim për Lituaninë, Kombëtarja nis stërvitjet pas barazimit me Kazakistanin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian