Diona Fona ndan fotografi të reja me Andin nga klipi muzikor “Sheqer”

15:34 | 16 Prill 2021

Foto: Instagram

Diona së shpejti po vjen me “Sheqer”.

Diona Fona një këngëtare e re në tregun muzikor që po pëlqehet mjaft shumë, ajo u rrit në Angli por u kthye në Kosovë për të zhvilluar karrierën e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Diona kësaj radhe ka publikuar disa imazhe nga prapaskena e projektit të saj muzikor të ri ku shihet e rregulluar mjaft bukur me flokë të gjatë dhe grim të rëndë.

Ajo para disa minuta ka publikuar një kolazh me fotografi mjaft intime me Andin konkurrentin e “Përputhen”.

Shumë nga fansat e Andit vërshuan komentet duke e akuzuar Andin se ai nuk po i rri besnik Jasminës, vajzës me të cilën kanë shprehur pëlqimin për njëri tjetrin në “Përputhen”./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Shkupi me trajner të ri

Ngjarja e ardhëshme

​818 pacientë po trajtohen nga Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian