Dikur vlonte lloçi në këtë stadium në Kosovë, ja si duket sot

Dikur qeshnin me këtë fushë të futbollit, por sot ka një pamje të bukur dhe që e lakmojnë edhe të tjerët. 

E vetmja behane është bari sintetik.

Para disa viteve në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, vlonte lloçi, ndërsa sot është një panoramë tjetër dhe e lezetshme, që besa erdhe më ulëse. 

“ 1 & 2 – Ishte dikur!
3 – Është sot”, shkruan në faqen e klubit të futbollit Llapi.

Ngjarja paraprake

Lazim Destani, pjesë e forumit ndërkombëtar me pjesëmarrje të sekretarit amerikan të shtetit Mike Pompeo

Ngjarja e ardhëshme

Shehi: Topalli nuk dëmton opozitën dhe nuk i shërben Ramës, edhe opozita nuk është klubi i engjëjve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian