Digjet një veturë në rrugën Tetovë-Shkup

Në rrugën rajonale Tetovë-Shkup afër Zhelinës dje në një zjarr u dogj një automjet mercedes me targa të Tetovës.

Zjarri në automjet ka filluar derisa automobili ka qenë në lëvizje, kurse drejtuesi i automjetit nuk është lënduar.

“Në SPB Tetovë në ora 15:40 është raportuar se në rrugën rajonale Tetovë-Shkup në të cilën ka qenë duke udhëtuar është përhapur zjarr në automjetin e për udhëtim ‘Mercedes’ me targa të Tetovës, i drejtuar nga B.F. (18) nga Pallatica e Tetovës. Nuk ka të lënduar, ndërsa me ndërhyrjen e Njësitit territorial zjarrfikës Tetovë zjarri është lokalizuar plotësisht”, njoftoi SPB Tetovë.

Nga zjarrëfikësit kanë informuar se kanë ndërhyrë dy ekipe me gjithsej pesë zjarrfikës.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kovaçevski: Politikat e rritjes së rrogave dhe standardit jetësor vazhdojnë

Story i radhës

Fituesi i finales së Tiranës pranë transferimit te Interi

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish