Digjet fabrika e plastikës në Obiliq

Fabrika e plastikës e cila gjendet në Obiliq është përfshirë nga zjarri.

Në pamjet që lexuesit kanë dërguar shihet se nga ndërtesa e kësaj fabrikë po del tym i zi.

Siç raportohet policia ka dalë në vendin e ngjarjes e po ashtu edhe zjarrfikësit.

Nuk dihen ende shkaqet që kanë quar në djegien e kësaj fabrike dhe as a ka persona të lënduar. 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Salianji: Basha, barrë e rëndë për opozitën

Story i radhës

Bekteshi: Disa nga marketet e mbajnë çmimin e bukës nga 25 deri në 27 denarë, të tjerët i ftojmë të ndjekin shembullin

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish