Digjen makinat në Elbasan, dy persona me kapuç hodhën benzinë dhe…

Dy makina të një biznesmeni në Elbasan janë përfshirë nga zjarri gjatë natës, të parkuara në lagjen “Emin Matraxhiu”.

Makinat “Range Rover” me targa AA 042 VL dhe “Volksëagen” me targa AA 248 BB janë në pronësi të Kujtim Kasnecit, pronar i një biznesi ushqimor me shumicë në qytet.

Ndërkohë mengjesine sotshëm janë publikura detaje te reja ne lidhej me kete ngjarje.

Mësohet se Kujtim Kasneci është pronar i një pike shumice në qytetin e Elbasanit.

Burimet bëjnë me dije se në kamerat e shtëpisë së pronarit të automjeteve që u dogjën, janë parë dy persona me kapele që i hedhin benzinë automjeteve duke i djegur.

Dy automjetet ishin të parkuara poshtë banesës së tij, ndërsa paraprakisht dyshohet se zjarri ka qenë i qëllimshëm.

Image
Image
Image

 

Ngjarja paraprake

Anatarktidë, shkrihet ajsbergu më i madh në botë

Ngjarja e ardhëshme

Rio Ferdinand ndihet i turpëruar nga egoizmi i Manchester United për përfshirjen në Superligën Evropiane

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian