Di Maria Merr Vendimin Rreth Së Ardhmes

Di Maria Merr Vendimin Rreth Së Ardhmes!

Angel Di Maria realizoi ëndrrën e fëmijërisë për të fituar Kupën e Botës. 34-vjeçari shkëlqeu në finalen e Botërorit ndaj Francës, duke fituar penallti dhe shënuar gol.

129 ndeshje dhe 28 gola numëron sulmuesi anësor me kombëtaren albiceleste, shifra që do të përmirësohen në të ardhmen, pasi ai ka vendosur të vazhdojë të luajë me Argjentinën.

Lojtari i Juventusit dëshiron të luajë disa ndeshje si kampion bote dhe është i gatshëm të japë sërish kontributin e tij për Argjentinën.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Ja sa fiton Dua Lipa mesatarisht brenda një dite – deklarohet pasuria e saj neto

Story i radhës

Turizmi dhe ndërtimi kanë gjallëruar ekonominë shqiptare në tremujorin e tretë

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish