Di Maria dhe Pogba synimet e torinezëve

Juventusi e mbylli sezonin pa trofe. “Zonja e Vjetër’ ka siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve për edicionin e ri.

Torinezët dështuan të fitojnë trofe këtë sezon, dhe tashmë krerët e juventinëve janë hedhur në sulm për të sjellë disa përforcime gjatë kësaj verë.

Sipas medieve italiane, torinezët fillimisht synojnë të arrijnë marrëveshje me Angel Di Marian, i cili mbrëmë mes lotëve i dha lamtumirën PSG-së.

Paul Pogba është një tjetër objektiv i Juventusit. Madje, siç thuhet, reprezentuesi francez preferon rikthimin tek Juve, edhe pse ai po kërkohet me ngulm nga kampionët e Francës, PSG.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Do ta njohësh më shumë dikë? Bëji këto pyetje!

Story i radhës

Pa energji elektrike nesër disa pjesë të Sarajit, Gazi Babës, Kisella Vodës, Studeniçanit dhe Sopishtes

Të fundit nga