Di Maria dhe Neymar nuk kishin mëshirë

Di Maria dhe Neymar nuk kishin mëshirë!

Bayerni arriti të fitonte në shifrat 0:1 në transfertën e PSG, por do të eliminohej nga Champions League pas humbjes së parë 2:3.

Ajo që është parë në fushën e lojës ishte spektakli i yjeve të PSG ku Neymar do të shkëlqente me mënyrën sesi e interpreton futbollin.

Nejyar së bashku me Di Maria e kthejnë stadiumin në teatër magjepsës dhe ku Bayerni duhej të linte fushën.

Ngjarja paraprake

Kompanitë për ndihmën për paga do të mund të aplikojnë deri më 30 prill

Ngjarja e ardhëshme

13 detaje që nuk duhet t’i anashkaloni kur shkoni në një intervistë pune për të qenë kandidati më i mirë para punëdhënësit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian