Dhurata Dora shkëlqen me paraqitjen e fundit për natën festive

Dhurata Dora ka publikuar imazhe ku duket tejet bukur.

Këngëtarja e dashur për publikun, Dhurata Dora, ka vendosur t`i përgëzoj fansat për vitin e ri.

Dhurata është mjaft aktive në rrjete sociale dhe nata e mbrëmshme nuk ishte diçka ndryshe.

Dhurata hyri në Instagram për t`iu uruar fansave të saj një vit me lumturi dhe dashuri teksa edhe falënderoi ata për mbështetjen e dhuruar.

Vlen të theksohet se Dhurata së fundmi po shijon suksesin e projektit muzikor “Harrom”, i cili u pëlqye mjaft shumë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

Ngjarja paraprake

Nga sot në Shqipëri paga minimale 30 mijë lekë, ulet pragu i TVSH-së dhe fillon fiskalizimi

Ngjarja e ardhëshme

Bota priti në "heshtje" Vitin e Ri

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian