Dhurata Dora bashkon forcat me reperin e njohur dhe prisni të papriturën!

Dhurata Dora  di gjithnjë se si të godasë. Së fundmi, ajo po vjen me një tjetër bashkëpunim dhe bëhet fjalë për reperin e mirënjohur Kida.

Nuk ka ende një datë publikimi për projektin e tyre, por kënga është në punim e sipër dhe sigurisht duke marrë parasysh faktin se dy nga emrat më të suksesshëm të muzikës po bëhen bashkë, do jetë hit i garantuar.

Dyshja nuk ka bashkëpunuar më herët dhe ky do jetë projekti i parë i përbashkët, por me siguri jo i fundit.

Sakaq, vera 2020 ka qenë shumë e suksesshme për Dhuratën. Ajo ka publikuar 3 projekte, një solo “Ferrari” dhe dy bashkëpunim me Azetin “Fajet” dhe “Xhep Remix”.

Të treja këngët kanë shkaktuar jo pak impakt te publiku, duke u kthyer në hite.

Ngjarja paraprake

Analisti nga Rusia: Putini ka vuajtur nga kanceri, këtë vit është bërë operacion

Ngjarja e ardhëshme

Pirlo: Kampionati fillon nga tani, këtë gjë nuk mund të bëjmë më

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian