Dhjetë të lënduarit nga zjarri në hotelin Bushi janë dërguar në spitalin 8 Shtatori dhe Toksikologji

Dhjetë persona kanë mbetur të lënduar nga zjarri i cili pasditen e sotme kaploi hotel “Bushin” në Çarshi të Shkupit, njofton udhëheqësja e ndihmës së shpejtë, Milica Bubalo.

Një pjesë e të lënduarve janë dërguar në spitalin 8 Shtatori, ndërsa disa të tjerë në Klinikën e Toksikologjisë.

Ndryshe, më herët zjarrëfikësit arritën që të shuajnë plotësisht zjarrin i cili kishte kapluar hotel Bushin./SHENJA/

Story i mëparshëm

Zjarri në hotel Bushi ,10 persona të lënduar

Story i radhës

Modelja erotike detyrohet t’i tregojë familjes për ‘punën’ që bënte pas përndjekjes nga doktori maniak

Të fundit nga

Partizani bind

Partizani bind në transfertën e Dinamo City, të cilën kampionët e fituan me rezultatin 1-3 në