Detaji që na iku nga mbledhja e sotme, ish-kryeministri “godet” Ramën

Ish-kryeministri Salih Berisha e ka goditur kryeministrin Edi Rama, duke e konsideruar si ‘zhuls’ dhe me thonjë të pistë.

“Probleme me higjenen personale! Zhulsi zhuls mbetet. Thua piste dhe i palare! sb”, ka shkruar Berisha në Facebook.

Postimin ai e ka përcjellur me dy fotografi.

Image
Ngjarja paraprake

Vdes gazetarja që i vuri flakën vetes

Ngjarja e ardhëshme

Mblidhet kryesia e PDK-së në Drenas, kjo është arsyeja

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian