Dëshiron largimin nga Real Madrid

Dëshiron largimin nga Real Madrid, dy klubet e mëdha britanike gati sulmin për Serxho Ramosin!

Serxho Ramos dhe Real Madrid gati për një divorc të mundshëm në verën e ardhshme.

Sipas radios spanjolle ʺOnda Ceroʺ, kapiteni i madrilenëve ka dëshirë të ndryshojë ambient dhe kampionat, me Premier Ligën në ʺpole positionʺ.

Mançester Junajtid dhe Liverpul të dyja klubet janë të gatshme të fuqizojnë organikën e tyre me mbrojtësin veteran.

Ngjarja paraprake

Erdoğan: Samiti i BE-së nuk dha përgjigje ndaj pritshmërive të disa vendeve

Ngjarja e ardhëshme

Sulmohet një person nga Reçica e Madhe

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian