Deputetja e LDK-së uron studentët për nisjen e vitit të ri akademik

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku Rexhepi, ka uruar të gjithë studentët dhe profesorët për nisjen e vitit të ri akademik.

“Shpresojmë që gjendja të mbetet nën kontroll nga pandemia dhe studentët t’i kthehen sa ma shpejt formës fizike, ku përveç studim, është edhe socializim dhe koha e studimeve është ndër momentet më të këndshme të jetës sonë”, ka shkruar ajo në Facebook.

Postimi në Facebook:

Urime të gjithë studentëve e profesorëve, viti i ri akademik! Të gjithë aplikuesve të rinj për regjistrim në vitin e parë, shumë suksese! Shpresojmë që gjendja të mbetet nën kontroll nga pandemia dhe studentët t’i kthehen sa ma shpejt formës fizike, ku përveç studim, është edhe socializim dhe koha e studimeve është ndër momentet më të këndshme të jetës sonë! Urime viti i ri akademik të gjithëve, qoftë në universitete publike, qoftë në kolegje private!

Ngjarja paraprake

Turqi, bie numri i të sëmurëve me COVID-19 në gjendje kritike

Ngjarja e ardhëshme

Reflekton Bashkia Tiranë, pranon që aktivitetet e Veliajt nuk janë live sikundër “shiten”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian