Story i mëparshëm

Kurti raporton në kuvend për “Ohrin”: Në pikën që jemi, tekst më të mirë të marrëveshjes nuk ka!

Story i radhës

Skandal në Nigeri! Politikani dhe bashkëshortja e tij të akuzuar për trafikim organesh, “dhuratë” për vajzën

Të fundit nga