Denoncimi te Berisha: Ardi Veliu kontrollon trafikun e drogës me Greqinë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari i cili thotë se Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, kontrollon trafikun e drogës Shqipëri-Greqi.

Sipas denoncuesit Ardi Veliu ka futur djemtë e xhaxhait të tij në Drejtorinë Kufitare të Sarandës dhe në Drejtorinë e Policisë në Tiranë.

Në mesazhin denoncues që i vjen Berishës bëhen me dije dhe emrat e djemve të xhaxhait të Ardi Veliut, Fadil dhe Elmaz Veliu (Vëllezër).

Denoncimi i Berishës:

Image
Ngjarja paraprake

Shpërthim me makinë bombë në Siri

Ngjarja e ardhëshme

‘Nga ky vit presim një bebe’, Fjolla tregon si u njoh me Fisnikun dhe planet për të ardhmen

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian