Dëmtim i rëndë për Ozil, largohet nga fusha me barrelë

Mesur Ozil është lënduar në barazimin ndaj Antalyaspor e cila përfundoi 1:1

Fantazisti turk u lëndua në pjesën e dytë, ku sipas raportimeve nga mediat e ndryshme ka të bëjë me një zgjatje, por që nuk dihet sesa serioz është lëndimi i tij.

32-vjeçari u rrëzua në mënyrë të papërshtatshme dhe pati problem me kyçin e këmbës pas një dueli nga sulmuesi i, Fredy dhe nuk ishte në gjendje të vazhdonte më pas.

Kujtojmë që Fenerbahce ende nuk e ka konfirmuar lëndimin e tij apo kohën të cilën do jetë Ozil jashtë fushave.

Ngjarja paraprake

Erl Murati: ‘Humbësit’ në listën e PD dhe LSI janë më të motivuar se sa ‘humbësit’ e PS

Ngjarja e ardhëshme

Bujar Osmani: 98% e anëtarëve të partisë janë të kënaqur nga përbërja qeveritare e BDI-së

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian