Demi Rose vjen e zhveshur, mbulon pjesët intime vetëm me këmishë

Demi Rose ka joshur me imazhe të reja në rrjete sociale.

Demi Rose është mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe po vazhdon të provokoj fansat.

Ajo për momentin është duke qëndruar në një ishull në Ibiza ka bërë të ditur nga llogaria e Instagramit.

Së fundmi Demi ka publikuar disa imazhe duke lënë gojë hapur fansat e saj, të cilët kanë komentuar dhe pëlqyer mijëra herë fotografinë.

Modelja ka postuar një imazh ku shihet e zhveshur totalisht duke mbuluar disa pjesë të trupit, i cili e bën të duket edhe më joshëse atë.

Ngjarja paraprake

Moti këtë javë, borë dhe ftohtë

Ngjarja e ardhëshme

420 milionë euro të shpenzuara në bare e restorante; Shqipëria rekord në Europë për numrin e kafeneve si model biznesi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian