Demi Rose pozon nga prapa me fustanin transparent

16:25 | 19 Prill 2021

Demi Rose ka joshur me imazhe të reja në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net..

Ajo përflitet për format trupore bombastike duke joshur fansat e saj me publikimet provokuese që bën në rrjete sociale.

Demi është mjaft aktive në Instagram ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Ajo ka pozuar për Instagram me një fustan transparent e veshur vetëm me të brendshme në pjesën e poshtë të trupit ku zbulonte thuajse çdo detaj të trupit.

Ajo për momentin po e shijon qëndrimin e saj në Ibiza mjaft shumë dhe këtë gjë që e dëshmon me paraqitjet provokuese në Instagram./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

​Kryeministri i Britanisë paralajmëron masa ndaj klubeve angleze për Superligën Evropiane

Ngjarja e ardhëshme

KEDS njofton për ndërprerjen e energjisë elektrike

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian