Demi Rose e zhveshur, kështu ruan modestinë

Ajo rregullisht poston foto mahnitëse për 16.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Demi Rose e bëri përsëri atë derisa pozonte e zhveshur me një xhaketë të vogël xhinse gjatë ditës së enjte.

Modelja e Instagramit 26 vjeqarja ka ngritur pulset me këto foto ku ruante modestinë e saj.

Ajo kishte kapur flokët e saj lartë në modelin me gërsheta./Bota sot

Image
Ngjarja paraprake

Arrestohet Dragi Rashkovski, Prokuroria kërkon paraburgim

Ngjarja e ardhëshme

Numri i të vdekurve nga COVID-19 në botë tejkalon 3 milionë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian