Demi Rose e bën nxehtë, nxjerr gjoksin shpërthyes

Ajo është e njohur për format e saj trupore bombastike.

Dhe duke i pasur, modelja Demi Rose nuk heziton që t’i ekspozojë atë, përcjell Bota sot.

E nxehtë dhe tejet seksi u paraqit të enjten në Ibiza, duke u siguruar që të gjithë sytë të jenë tek ajo.

E veshur në të zeza, Demi ekspozoi gjoksin shpërthyes dhe këmbët.

25 vjeçarja kishte dalë për të xhiruar një fotosesion për PrettyLittleThing, e veshur në të brendshme të zeza dhe çizme të gjata po ashtu të zeza, e sipër mbante një pallto të gjatë të zezë.

Ndryshe, së fundmi ajo është emëruar ambasadore e këtij brendi./BS

Image
Ngjarja paraprake

GRUBI-BOMGARTNER: Sakrificat e vendit tonë meritojnë shpërblim nga Brukseli

Ngjarja e ardhëshme

Leao lëndohet dhe do të mungojë disa javë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian