Demi Rose e bën nxehtë me imazhin në rroba-banje

16:39 | 18 Prill 2021

Modelja e njohur po vazhdon provokimet në rrjete sociale.

Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net..

Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Demi ka pozuar për Instagram ku edhe ndarë imazhin joshës në bikini teksa po pozonte duke vënë në fokus të gjoksin e bujshëm për të cilin përflitet aq shumë./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Arsenali merr një pikë ndaj Fulhamit

Ngjarja e ardhëshme

Regjistrohen 364 raste të reja dhe 24 viktima nga Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian