Dembele i përgjigjet ofertës së Manchester Unitedit

Ousmane Dembele e ka hedhur poshtë një ofertë nga Manchester Unitedi, për siç thuhet arsye se dëshiron të qëndrojë në Barcelonë.

Anësori francez Dembele është plotësisht i përqendruar dhe përkushtuar ta vazhdojë karrierën në Camp Nou.

Për këtë arsye ai e ka refuzuar një ofertë nga gjiganti i Premierligës Manchester United, sipas Inside Football.

Thuhet se Unitedi i kishte ofruar rreth 60 milionë euro për francezin dhe se Barcelona e kishte pranuar ofertën.

Barça është e hapur ta shesë 22-vjeçarin, për shkak se do ta përforcojë sulmin me anësorin e Lyonit, Memphis Depay. 

Ngjarja paraprake

Gir për MIA-n: Vendi është në drejtimin e duhur, të rritet ritmi në reformat për sundimin e së drejtës

Ngjarja e ardhëshme

JLo dhe Maluma arrijnë tre milionë klikime për tri ditë, këngëtarja shqiptare ironizon me artistët tanë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian